O firmie

Historia Podziękowania i certyfikaty Zarząd

Działalność:


Firma JAMP działa na polskim rynku od 2002 roku. Prowadzi działalność usługową, produkcyjną i handlową, specjalizując się głównie w kompleksowym wykonywaniu usług elektro-energetycznych (projekt wraz z wykonawstwem), wraz z drogami w zakresie do kilku tyś m².

W 2008 roku powstał oddział firmy w Warszawie – prężnie rozwijające się biuro projektów posiadające własną siedzibę przy ul. Pełczyńskiego.

Teren działania firmy od ponad 14 lat obejmuje Dolny Śląsk oraz Polskę południową, zachodnią, zachodnią i centralną, a od 2008 roku również Warszawę i województwo mazowieckie.

Oferujemy bogaty wachlarz usług elastycznie poszerzając go, z myślą o zaspokajaniu potrzeb i zadowoleniu naszych potencjalnych klientów.

Proponujemy różnorodny asortyment, naszym dużym atutem jest czas realizacji zamówień, kompletacja dostaw, oraz dogodne warunki handlowe.

Obserwowana w ostatnich latach postępująca konsolidacja branży budowlanej oraz wzrost aktywności firm zagranicznych znalazły swoje odzwierciedlenie także w polityce naszej firmy, poprzeczkę stawiamy sobie wysoko, ciągle rozszerzając działalność o dodatkowe branże.

Efektem integracji jest możliwość wszechstronnej obsługi klientów, którym oferujemy zarówno usługi elektro montażowe, jak i bardzo szeroki wachlarz wyrobów związanych z sektorem elektroenergetycznym.

Impulsem do powstawania nowych rozwiązań są częste kontakty z bezpośrednimi użytkownikami, których opinie i uwagi są dla nas cennym materiałem do dalszych poszukiwań.

Dążymy do tego, aby wszystkie nasze działania cechował profesjonalizm i odpowiedzialność, aby nasi Klienci i Partnerzy byli zadowoleni i czerpali jak najwięcej korzyści i satysfakcji ze współpracy z nami.


Kadra:


Firma zatrudnia obecnie około 100 osób, w tym 16 osób w dziale realizacji inwestycji, 50 osób w dziale Wykonawstwa, 15 osób w dziale projektowym we Wrocławiu, 13 osób w oddziale projektowym Warszawskim, oraz 8 osób w dziale marketingu. Posiadamy własne zaplecze maszyn budowlanych oraz flotę samochodową co sprawia, że spółka jest całkowicie samowystarczalna.

Zatrudnieni fachowcy o wysokich kwalifikacjach z branży elektroenergetycznej nie tylko wdrażają nowoczesne technologie i produkty, lecz oferują Klientom także doradztwo techniczne. Prowadzone przez przedsiębiorstwo prace inwestycyjne,  oraz szkolenia kadry mają na celu zapewnienie profesjonalnej  obsługi Klientów, oferując im wysokiej jakości produkty i usługi.


Doświadczenie:

 

Wieloletnie doświadczenie w branży elektroenergetycznej oraz wysoka jakość świadczonych usług pozwoliły nam stać się czołowym wykonawcą robót energetycznych dla takich dostawców energii jak: TAURON DYSTRYBUCJA, KOGENERACJA, EDF, ENEA, ENERIA, ESV, FORTUM, PGE, RWE

Do naszych najbardziej prestiżowych inwestycji należą m.in.:

·      Kompleksowe Prace związane z zasilaniem stadion na EURO 2012 we Wrocławiu
·      Zasilanie budynków Angel Wings i Hilton we Wrocławiu
·      Zasilanie centrum logistycznego Panattoni Park Święcice II
·      Zasilanie centrum logistycznego AMAZON pod Wrocławiem
·      Wyprowadzenie mocy z Elektrowni Wodnych w Oławie oraz Rosko.
·      Współpraca z takimi developerami jak: Atal, Archicom, Awbud, Block Pol, Budus, Dach Bud, Dom Koncept, Domex Bud, Dom Development, DK Invest, Gant, Inkom, I2, ING Real Estate Development, J&W Construction, Milart, Parcel, SM Osada, SM Jabłeczna, Vantage Development, WPB
·      Zasilanie obiektów handlowych i gastronomicznych dla: Lidl, Biedronki, Dino, KFC, Burger King, Pizza Hut, Starbuck`s, Inter Marchè, Brico Marchè
·      Budowa sieci zasilających dla Wrocławskiego Parku Technologicznego
·      Wdrożenie pionierskiego systemu inteligentnego sterowania oświetleniem ulicznym OWLET dla ZDM w Warszawie (ul. Piłsudskiego i ul. Wólczyńska)
·      Pierwsza na świecie budowa stanowiska do elektrycznego ładowania autobusów hybrydowych na terenie VOLVO przy ul. Mydlanej we Wrocławiu
·      Kompleksowe prace związane ze skablowaniem linii WN przy ulicy Róży Wiatrów we Wrocławiu.